ÖZLÜ DİŞ KLİNİĞİ

Estetik Şeffaf Braketler

Şeffaf braketler özellikle yetişkin ortodontisinde sıklıkla kullanılan ve şeffaf olduğu için daha estetik bir görünüme sahip olan braket sistemidir. Bu sistemde braketler genellikle porselen materyalden üretilir ve braketlerin üzerinden geçirilen ark telleri de teflon kaplı beyaz renkli tellerden tercih edilir.

Tekin Özlü
Metal braketlere göre hacimsel olarak biraz daha büyük olsalar da estetik açıdan çok daha üstün bir görünüme sahiptir. Bu sistemde sürtünme metal braketlere göre biraz daha fazladır. Bu da tedavi süresi açısından metal braketlere göre bazı vakalarda dezavantaj oluşturabilir. Ancak son yıllarda üretilen bazı şeffaf braket sistemlerinde metal slotlar kullanılarak bu dezavantajın önüne geçilmeye çalışılmış ve tedavi süresi açısından da iyileştirmeler elde edilmiştir.

Şeffaf braketler günümüzde yetişkin ortodontisinde sıklıkla kullanılan uygun vakalarda herhangi bir dezavantaj içermeyen son derece başarılı bir braket sistemidir. Hasta için estetik görünümün ön planda olduğu durumlarda rahatlıkla tercih edileblir.
Özlü Diş Kliniği çağdaş teknolojik altyapısı ve tecrübeli personeliyle yüzde yüz hasta memnuniyeti hedefine odaklı diş hekimliği hizmeti veren bir dental kliniktir. Yenilikleri takip eden, güncel gelişmeleri pratiğine yansıtan bir yapıya sahiptir. Hastalarına sunduğu dental tedavi hizmetlerinde temel amacı hjyenik ve pozitif bir ortamda hasta beklentilerini en ideal şekilde karşılamak, eksiksiz ve kalıcı bir sonuç elde etmektir.
ÖZLÜ DİŞ KLİNİĞİ Resmi Web Sayfasıdır. Bilgi ve görsellerin izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2019 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.