ÖZLÜ DİŞ KLİNİĞİ

Hakkımızda

Tekin Özlü
Dr. Dt. Tekin Özlü 2013 yılında doktora eğitimini tamamladıktan sonra özel kariyerine açtığı tekli dental ünit’e sahip muayenehanesinde başladı. Sadece  ortodontik tedavi  hizmeti verdiği beş yılın sonunda tüm dental tedavilerin uygulandığı bir klinik vizyonu ile  Özlü Diş Kliniği’ni kurdu. Özlü Diş Kliniği daha geniş alana sahip yeni yerinde 3 dental unit odası, panoramik röntgen odası ve ayrı bir sterilizasyon odası ile çağdaş diş hekimliğinin gerektirdiği modern altyapısı ile tüm diş hekimliği tedavilerini sunacak şekilde hizmet vermeye başlamıştır. Ortodontik tedavi hizmetleri Dr. Dt. Tekin Özlü tarafından verilirken diğer dental tedavi hizmetleri Dt. Adem Selim tarafından sunulmaktadır. 

Bizler  Özlü Diş Kliniğinde, her hastamızda herhangi bir  dental problem  için hangi tedavi yöntemlerinin en iyi sonucu vereceği ve hangi alternatiflerin en ideal tedavi yöntemleri olacağı konusunda olabildiğince net ve açıklayıcı olmaya çalışıyoruz. Bunun hastalarımız açısından önemli bir ihtiyaç olduğu kanısındayız. Hastalarımızın beklentilerini dinleyerek bilimsel diş hekimliğinin sunduğu seçenekleri hastalarımızla birlikte değerlendirip, beklentileri karşılayan kalıcı tedaviler sunmayı hedefliyoruz. Zaman zaman farklı dental tedaviler hakkında son gelişmeleri yansıtan bilgiler paylaştığımız dental bloğumuzu takip edebilir ve güncel gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Yine zaman zaman sunduğumuz fırsatlardan haberdar olabilmek için mail listemize kayıt olabilirsiniz.

Tekin Özlü

Kliniğimizden randevu almak için 0462 600 06 07 no’lu telefonu arayabilirsiniz.  Ortodontik tedaviler  harici diğer  dental tedaviler  için kliniğimiz Pazar günü hariç haftanın diğer günleri sabah 10.00 ile akşam 18.00 arasında açık olarak hasta kabul etmektedir.  Ortodontik tedaviler  için ise Perşembe ve Pazar günleri hariç haftanın diğer günleri sabah 10.00 ile 18.00 arasında hizmet verilmektedir. Randevunuza gelemeyeceğiniz durumlarda sizlerden ricamız bizleri bilgilendirmeniz yönünde olacaktır. Bu sayede gelemeyeceğiniz randevuyu başka bir hastamıza sunabiliriz. Yoğunluğu yüksek bir klinik olarak sizlerin bu konuda göstereceği anlayış için teşekkür eder, güzel günlerde görüşmeyi dileriz. 

Özlü Diş Kliniği çağdaş teknolojik altyapısı ve tecrübeli personeliyle yüzde yüz hasta memnuniyeti hedefine odaklı diş hekimliği hizmeti veren bir dental kliniktir. Yenilikleri takip eden, güncel gelişmeleri pratiğine yansıtan bir yapıya sahiptir. Hastalarına sunduğu dental tedavi hizmetlerinde temel amacı hjyenik ve pozitif bir ortamda hasta beklentilerini en ideal şekilde karşılamak, eksiksiz ve kalıcı bir sonuç elde etmektir.
ÖZLÜ DİŞ KLİNİĞİ Resmi Web Sayfasıdır. Bilgi ve görsellerin izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2019 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.