ÖZLÜ DİŞ KLİNİĞİ

Tedavi Görenlerin Düşünceleri


Bazı doktorların yıkılan umudumu yeniden canlandıran sakin ilgili ve samimi aciklamalariyla 2.5sene süren tedavi boyunca çok memnun kaldım.Sonucu görünce hayretler içerisinde kaldım ve gozlerime inanamadim.Disler benim mi dedim kendime tekin beye ilgili alakalı aciklayici bilgileriyle samimiyeti sen dolayı çok teşekkür ederim.Siddetle herkese tavsiye ediyorum hiç tereddüt etmeden.sizin gibi hekimlerin çoğalması dileğiyle emeğinizin karşılığını fazlasıyla hakediyo
Elif topalak
Hem Tekin Bey hem de ekibi çok ilgili davrandılar. Dişlerim sayelerinde düzeldi diyebilirim. 2 sene 2 ay kadar ortodonti tedavisiyle beraber tedavime devam ettim ve çok da memnun kaldım. Gayet güleryüzlü, ilgili ve çok da dikkatliydi doktorum. Gereken özeni gösterdi bana. Tellerim çıktıktan sonra dişlerimin arkasına farklı bir tel daha taktı Tekin Bey, bu da dişlerin iyice sağlamlaşmasını sağlıyormuş. Randevularım gerçekten güzel geçti, herkesten ve her şeyden çok memnun kaldım. Kliniğin temiz olmasının yanı sıra hocamız da çok titizdi, herkese tavsiye ediyorum kendilerini.
Emel D.
2 yıl gibi bir zaman süren tedavim bügün bitti.Açıkcası bu kadar güzel dişlere sahip olacağıma inanmıyordum.etrafımdaki arkadaşlarımın yaşadığı problemleri çok az yaşadım.Bunun nedeni Tekin Beyin çalışma şekli ,uyguladığı yöntemler ,kullandığı ürünlerdir. Kendisi hem bu konuda çok başarılı hemde hastaya karşı ilgili ve güven vermektedir.Hijyenik bir ortamda işini dikkatli ve titizlikle yapan bir hekimdir.Sonuçtan çok memnun kaldım.Oradan mutlu bir şekilde ayrıldım. Kendisine teşekkür ediyorum :)
Gülşah K.
16 ay gibi bir zaman süren tedavim dün bitti ve sonunda beklediğim dişlere kavuştum diyebilirim :) daha önceden ortodontik tedavi gören arkadaşlarımın yaşadığı ve bana aktardıkları problemleri en az seviyede yaşadım ki bunda Tekin Beyin çalışma şekli , uyguladığı yöntemler , kullandığı ürünler çok etkili oldu. Kendisi hem bu konuda çok başarılı hemde tedavi sırasında olsun bir yardıma ihtiyacınız olduğu anda olsun çok ilgili. Oradan mutlu bir şekilde ayrılacağınızın garantisini verebilirim kendisine teşekkür ediyorum :)
Betül D.
Hijyenik bir ortamda ilgili, işini dikkat ve titizlilikle yapan bir hekim.Diş tellerim için 18 ay ön görülen tedavim 16 ay sürdü. Sonuçtan çok memnunum. Tedavi sürecince her gittiğinizde karşılaştığınız samimi ve sıcakkanlı bir hekim ise tedavi hakkındaki bütün endişe ve soru işaretlerinizi siliyor. Kafanız rahat gönlünüz hoş bir şekilde tedavi olabileceğiniz bir Ortodonti Uzmanımız Sayın Tekin Bey.
Furkan T.
2 yıllık ortodontik tedavimin bu ay sonuna geldim. 2 yıl boyunca tedavimin sorunsuz ilerleyişi ve Tekin Bey'in güleryüzlü tavrı için kendisine teşekkür ediyorum. Tekin Bey'e gitmekte tereddüt eden hastalara gözüm kapalı tavsiye ediyorum :).
Bahri Can B.
Ortodonti tedavim için diş doktorumun tavsiyesi üzerine bilgi almak amaçlı gitmiştim Tekin Özlü ye sakinliği ve bilgisiyle bıkmadan yorulmadan süreci öyle güzel anlattıki daha ilk görüşmede güvenimi kazanıp tedirginliğimi giderdi şimdi tedavim bitti teşekkür ediyorum kaliteli bi tedavi süreci geçirdiğimiz ve bana güzel gülüşler kazandırdığınız için.
Figen Ö.
Ortodontik Tedavi görme kararı aldığımda araştırma sonucu Tekin ÖZLÜ’yü tanıma imkanım İşinde çok iyi olduğunu belirten diğer Uzman diş doktorumun tavsiyesi üzerine Tekin ÖZLÜ’nün muayenesine gittim tedavimi başlatttık 13 ayda dişlerim tamamen düzeldi telleri çıkartttık kendisinden çok memnunum. Sağolun Tekin Bey
Ömer D.
Dişlerimdeki çarpıklığı ve çene problemini bir buçuk yılda halletti. Allah razı olsun. Nazik ve işini titizlikle yapan bir hekim. Hastanın isteklerini göz önünde bulundurarak hasta için en iyi tedaviyi sunan başarılı bir doktor.
Burak Çalış
Özlü Diş Kliniği çağdaş teknolojik altyapısı ve tecrübeli personeliyle yüzde yüz hasta memnuniyeti hedefine odaklı diş hekimliği hizmeti veren bir dental kliniktir. Yenilikleri takip eden, güncel gelişmeleri pratiğine yansıtan bir yapıya sahiptir. Hastalarına sunduğu dental tedavi hizmetlerinde temel amacı hjyenik ve pozitif bir ortamda hasta beklentilerini en ideal şekilde karşılamak, eksiksiz ve kalıcı bir sonuç elde etmektir.
ÖZLÜ DİŞ KLİNİĞİ Resmi Web Sayfasıdır. Bilgi ve görsellerin izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2019 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.